Adent - logo
Webdesign a internetový marketing
www prezentace e-život pro vaši firmu

Nejčastěji používané moduly

Novinky / aktuality

Modul je vhodný pro výpis textů, které mají předem danou strukturu, vzhled nemusí nutně vypadat jako aktualita. Obsahem modulu může být i obrázek, příloha, lze k němu navazovat další moduly např. fotogalerie


Fotogalerie

Zobrazení fotogalerií v rámci webu. Galerie mohou mít různý typ zobrazení, lze je třídit do kategorií. Jednotlivé fotoalerie lze variabilně připojit ke stránce, případně novince. Lze využít nahrání dávek fotografií přes ftp.


Dokumenty (soubory ke stažení, zobrazení na www)

Jednoduché nahrávání dokumentů do webu. Soubory lze třídit do kategorií, přiřazovat jim originální názvy, automatické rozpoznání typu, velikosti. Lze je zobrazovat samostatně na www stránce, nebo připojit ke článku, novince.


Otázky a odpovědi

Modul umožňující moderovanou komunikaci s uživateli webových stránek. Lze jej využít jako moderované diskuzní fórum, případně jako odpovědnu nebo jednoduchý inzertní systém. Aplikace obsahuje webový formulář a systém schvalování odpovědí na různé úrovni zabezpečení.


Nabídka akcí, kalendář

Prostřednictvím kalendáře můžete návštěvníkům stránek přehledně zpřístupnit informace o konaných akcích. Kalendář umožňuje vyhledávání dle data.


Anketa

Jednoduchý i složitější modul umožnující zákazníkům vyjádřit svůj názor na vašem webu - hlasováním prostřednictvím anketních otázek.


Webform, webový formulář

Klademe velký důraz na precizní zpracování formulářů - slouží ke sběru informací od zákazníků, nabídneme vám jednoduchý kontaktní formulář i složité objednávkové formy, dle vašich potřeb je pak můžete zpracovávat jednoduše e-mailem nebo se ukládají do databáze. Všechny webformy jsou automaticky chráněny proti spamu a nežádoucímu vyplňování roboty.


 
ADENT CZ s. r. o.