Adent - logo
Webdesign a internetový marketing
www prezentace e-život pro vaši firmu

Umístit webové služby

Jak poslat váš web do světa?
Co potřebujete, aby se vaše stránky na internetu zobrazovaly?

Jednoduše řečeno - je třeba mít jméno webu (odborně doménu), např.www.našefirma.cz a zázemí, tedy místo pro e-maily, uložení zdrojového kódu www (shrnuto webhosting). To vše vám v rámci našich služeb umíme poskytnout.

Náš WebHosting zahrnuje tyto služby: 

  • Umístění www stránek na vlastním serveru společnosti.
  • Server je provozován v prostorách, které jsou zabezpečeny (PCO), klimatizovány (20°C) a vybaveny dieselovým generátorem elektrické energie (pro případ dlouhodobého výpadku proudu.
  • Při krátkodobém výpadku proudu je server napájen z UPS.
  • Veškeré databáze se zálohují jednou denně, veškeré www stránky se zálohují jednou týdně. Zálohy se uchovávají minimálně po dobu 2 měsíců.
  • Prevence serveru proti hackerským útokům na dvojí úrovni, server je průběžně monitorován (monitoring tzv. log souborů). Veškeré přihlašování uživatelů na server je zabezpečené (SSL).
  • Pro případ, že by server přestal z jakéhokoli důvodu pracovat existuje funkční kopie serveru, která je po nahrání dat ze záloh okamžitě schopná provozu.

E-mailové služby

Pokud máte vlastní doménu, je výhodné mít také vlastní e-mailovou adresu, např. jmeno@vašefirma.cz. Dle vašeho přání vám jednotlivé e-mailové adresy zřídíme, případně poskytneme jednoduchý redakční systém pro správu vašich e-mailů.

Samozřejmostí je možnost přístupu k e-mailu přes webovou aplikaci, antivirová ochrana, spamový filtr.

Registrace a správa domén

Pomůžeme vám s optimálním výběrem názvu domény. Poté, co spolu doménu vybereme, zaregistrujeme ji u registrátora a zajistíme veškerá nastavení pro správné zobrazení webu i funkčnost e-mailů.

 
ADENT CZ s. r. o.