Adent - logo
Webdesign a internetový marketing
www prezentace e-život pro vaši firmu

Starat se o Vaše webové stránky

Pod pojmem Web Services představujeme "všechny ty další věci kolem" tvorby www stránek, které Vám můžeme nabídnout.

Technická správa stránek

Vytvořením stránek život Vašeho webu nekončí je potřeba se o něj dále starat. Rozvíjet jeho obsah, doplňovat a upravovat - nastupuje průběžná aktualizace stránek. Toto si můžete dělat sami prostřednictvím redakčního systému, nebo využít našich služeb - online přes e-mail nebo osobně u nás nebo u vás v kanceláři. Jednoduše shrnuto - připravíme Vám takový systém aktualizace obsahu, který Vám padne nejlépe.

Internetový marketing a SEO optimalizace

Připadá vám, že jste do toho dali všechno - energii, čas, peníze a všechno úplně zbytečně, protože na vaše stránky nikdo nechodí, nikdo o nich neví a tudíž jsou úplně zbytečné? Pak je čas na SEO optimalizaci a internetový marketing.

Služby navrhneme a poskytneme v oblastech, které na sebe vhodně navazují a doplňují se dle potřeby, aktuálního stavu prezentace a rozpoču na marketing.

Nápady na rozvoj webu a tím i Vašeho podnikání

Stejně jako svět a podnikatelský prostředí kolem nás se mění tak i požadavky na webovou aplikace se časem rozvíjí. Proto je u nás samozřejmostí, že nečekáme až nám pošlete Vaše požadavky, ale aktivně Vám zasíláme možné návrhy na zvýšení efektivity Vaší prezentace.

Zákaznická podpora

Každý občas potřebuje s nečim poradit či pomoct. Proto je tu pro Vás naše zákaznická podpora. Na stránce kontakty najdete pro Vás nejlepší způsob jak se s námi spojit a my Vám pomůžeme Váš problém vyřešit.

 
ADENT CZ s. r. o.