Adent - logo
Webdesign a internetový marketing
www prezentace e-život pro vaši firmu

Udělat webové stránky

  • Naše www stránky jsou tvořeny na míru, vytváříme šablonu z vlastního kódu, nepoužíváme žádný „tvořící program“. Každý web tak může mít originální grafiku.
  • Základem je beztabulkový layout a CSS kód.
  • Šablona umožňuje využití stavebnicové struktury – lze libovolně části (moduly) přidávat a odebírat a web tak postupně rozšiřovat a inovovat.
  • Při tvorbě dodržujeme a aplikujeme základní standard SEO.
  • Systém je přenosný, pro svůj chod vyžaduje podporu php, MySQL.

Systém modulů

Šablona webu má stavebnicovou strukturu, jejíž základem je systém předem naprogramovaných částí (modulů). Jednotlivé moduly lze ke stránkám jednoduše připojovat a měnit jejich grafickou podobu. Prohlédněte si nejčastěji používané moduly

Redakční systém

Každá www prezentace může být plně administrovatelná uživatelem, systém pro správu www prezentace je vytvořen na základě standardních www formulářů, umožňuje jednoduše upravovat a rozšiřovat obsah webu přidáváním, úpravou a mazáním textů, fotografií, dokumentů, anket nebo moderováním příspěvků uživatelů.

Webové aplikace

Aplikace, které pro Vás dokážeme zprovoznit a nastavit na míru pro Vaše potřeby.

Prestashop je vynikající software pro provozování internetového obchodu. Nabízí velké množství modulů a grafických šablon. Samozřejmostí je lokalizace do českého jazyka.

Moodle je software pro tvorbu výukových systémů a elektronických kurzů na internetu. Mezi jeho výhody patří velká obecnost, pomocí, které dokážeme splnit Vaše požadavky.

Web2Project jedná se o software pro řízení projektů. Umožňuje sledovat progres jednotlivých projektů, přiřazovat úkoly apod.

Simple Machines Forum je programový balíček, který slouží k provozu diskuzního fóra. Jak již sám název napovídá jedná se o jednoduché diskuzní fórum, které ale obsahuje vše co budete potřebovat.

Coppermine Photo Gallery je webová galerie lokalizovaná do českého jazyka, která podporuje různé formáty multimediálních souborů. V současné době se jedná o jednu z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších fotogalerií na internetu.

 
ADENT CZ s. r. o.